(71) 334 30 00

Fiat 500X: zdjęcia i film z Dynamo live show w Londynie

2015-01-29

W Londynie zakończyła się wyjątkowa magiczna impreza dla 1000 zaproszonych gości prezentująca niesamowity i ekscytujący występ Dynamo live, światowej sławy iluzjonisty, z którym marka Fiat współpracuje w fazie przedpremierowej swojego nowego crossovera 500X.

Fiat 500X na Dynamo live show w Londynie

 

Niezwykły show, który miał miejsce w kultowej hali Copper Box Arena znajdującej się w pobliżu Parku Olimpijskiego Queen Elizabeth w Stratford, było wynikiem trzech lat pracy i przygotowań brytyjskiego iluzjonisty. W imprezie wzięli udział dziennikarze, blogerzy i osobistości ze świata mody, rozrywki i muzyki, takie jak: piosenkarka MIA, basista zespołu Kasabian Chris Edwards oraz znana twarz TV Nancy Dell'Olio. 

 

Najnowszy spektakl Dynamo to unikalna mieszanka teatru, iluzji i choreografii inspirowanej tańcem, w której iluzjonista wywołuje na scenie tajemniczą energię („The power of X"). Punktem kulminacyjnym iluzji jest moment, w którym Dynamo wyczarowuje projekt 3D nowego modelu Fiata 500X a następnie w cudowny sposób „ożywia go" przed oszołomioną publicznością.

 

Na kanale You Tube można obejrzeć ten niesamowity występ, natomiast na stronie  fiatpress.com znajdują się zdjęcia z imprezy, która zakończyła się ekskluzywnym party, podczas którego wystąpił brytyjski duet Gorgon City, jeden z liderów europejskiego clubbingu, we współpracy z MNEK i Yasmin a także Sam Sure. 

 

Londyński występ Dynamo kończy europejską trasę „The Power of X" i oficjalnie rozpoczyna się sprzedaż modelu w Europie, po tym jak w ostatni weekend Fiat 500X został zaprezentowany w salonach włoskich dealerów, gdzie obejrzała go rekordowa liczba 70.000 odwiedzających i wykonano ponad 12.900 jazd testowych.

KONTAKT MIT UNS
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00