(71) 334 30 00

Jeep® Compass uświetnia 122. urodziny Juventusu.

2019-11-06

Zwycięski model dla zwycięskiej drużyny: marka Jeep® wybiera SUV-a Compassa, by świętować 122. urodziny Juventusu, dedykując drużynie Bianconeri po raz pierwszy samochód w limitowanej edycji.

 

Dostępny w sprzedaży w listopadzie, nowy Jeep Compass 122 będzie do nabycia w 122 egzemplarzach, tylko i wyłącznie dla Klientów z Włoch.

Jeep Compass

 

Marka Jeep® i klub Juventus wspólnie rozpoczunają 8. sezon współpracy, mogąc szczycić się licznymi sukcesami i ekscytującymi wynikami, które charakteryzują 122-letnią, chlubną historię piłkarskiego zespołu.
Z logo kultowej samochodowej marki na koszulkach, Juventus otworzył nowe horyzonty, wykazując się konsekwencją w pokonywaniu wszelkich ograniczeń. To podobnie jak SUV-y marki Jeep z najbardziej utytułowanej gamy w historii. Jeep i Juventus zdobyli wspólnie 15 tytułów w rozgrywkach ligowych, Pucharze Włoch i Superpucharze Włoch, ustanowili rekord, uzyskując kolejne z rzędu tytuły Mistrza Włoch oraz ekscytującą kombinację, wygrywając Serie A i Puchar Włoch cztery razy z rzędu: to prawdziwy triumf o smaku 4x4".

 

Rekordy kompaktowego SUV-a klasy Premium.

Jeep Compass ma teżna koncie inne rekordy: w ubiegłym roku Compass był najlepiej sprzedawanym modelem Jeepa zarówno w Europie, jak i w całym regionie EMEA, osiągając wynik ponad 78 000 sprzedanych egzemplarzy. Od momentu wprowadzenia go do oferty, w ciągu zaledwie jednego roku sprzedaż marki wzrosła o 48%. W 2019 roku Compass potwierdził swoją pozycję lidera we Włoszech wśród SUV-ów klasy premium segmentu C, odnotowując wzrost zamówień o 31% w porównaniu do 2018 roku. Ponadto, wśród samochodów z napędem na cztery koła we Włoszech, jeden na trzy samochody to Jeep Compass. Jest to sukces, który jest konsekwencją decyzji o przeniesieniu produkcji przeznaczonej na rynek europejski do fabryki Melfi w regionie Basilicata, z której od przyszłego roku będą wyjeżdżać pierwsze egzemplarze Compassa przeznaczone na rynek europejski, również z innowacyjnym silnikiem hybrydowym typu Plug-in.

 

Właściwy model dla uczczenia zwycięskiej drużyny.

Jeep wyprodukował ten samochód w 122 egzemplarzach, opartych na wersji wyposażenia Limited, topowej wersji gamy pod względem elegancji, wyposażenia i technologii zastosowanej w standardzie, dostępnych w białej kolorystyce z kontrastowym czarnym dachem „Gloss Black". Wśród standardowego wyposażenia znajdują się 18-calowe felgi aluminiowe, przyciemniane szyby, tylne siedzenia składane oddzielnie każda część, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, 7-calowy kolorowy zestaw wskaźników TFT, system informacyjno-rozrywkowy Uconnect TM 8.4 NAV, Apple CarPlay, który umożliwia użytkownikom iPhone'a dostęp do Apple Maps, komunikatów, telefonu i Apple Music za pośrednictwem poleceń głosowych Siri oraz do Android AutoTM, aby uzyskać łatwy i bezpieczny dostęp do aplikacji, jak

 

Google MapsTM i do Google Play MusicTM.

Dostępny od listopada w Salonach Jeepa we Włoszech, Compass 122 będzie dostępny z silnikami diesel 1.6 Multijet o mocy 120 KM i 2.0 Multijet 2.0 KM o mocy 140 KM z automatyczną skrzynią biegów i napędem na 4 koła.

Jeep Compass w biało-czarnych barwach zapewni wyjątkowe przeżycia.
Klienci, którzy wybiorą ekskluzywną, limitowaną serię, oprócz prowadzenia kompaktowego SUV-a, który na nowo definiuje standardy tego segmentu, łącząc intuicyjną technologię z legendarnymi możliwościami terenowymi marki Jeep, będą mogli przeżyć ekscytujące doświadczenia pod auspicjami Juventusu. Dla szczęśliwców przygotowano 2 bilety na mecz na stadionie Allianz w Turynie oraz ekskluzywny spacer po stadionie w dniu meczu (w tym zwiedzanie szatni, sali konferencyjnej, możliwość obejrzenia rozgrzewki bezpośrednio na boisku oraz spotkanie z zawodnikami po zakończeniu gry), oficjalną koszulkę z autografami oraz konkurs, w którym stawką będzie kompletny match experience. Szczęśliwy zwycięzca, wyłoniony spośród 122 uczestników, będzie mógł podróżować z drużyną, aby obejrzeć mecz wyjazdowy.

KONTAKT MIT UNS
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00