(71) 334 30 00

Nowy Fiat Doblò – aktywna przestrzeń dla rodziny

2015-02-02

Fiat prezentuje nowego Doblò, „Active Family Space" (aktywna przestrzeń dla rodziny) będącego w stanie zaspokoić potrzeby rodzin prowadzących nowoczesny, sportowy i dynamiczny styl życia, które korzystają z samochodu przez siedem dni w tygodniu, w dni robocze oraz weekendy, bez ograniczeń, jeśli chodzi o przestrzeń czy zakres użytkowania.

Nowy Fiat Doblo

 

Nowy samochód stanowi czwartą już generację modelu, który został wprowadzony na rynek pod koniec 2000 roku, a jego kolejne odsłony były prezentowane w roku 2005 i 2010. Do dziś zostało zarejestrowanych ponad 1 milion 400 tys. samochodów Doblò (dane łączne obejmujące wersję osobową i dostawczą). Wyjątkowy projekt ewoluujący z biegiem czasu, by zaspokoić oczekiwania i wymagania Klientów dotyczące mobilności, komfortu oraz poszanowania środowiska, które stopniowo stały się częścią wartości wyznawanych przez współczesne społeczeństwo.

 

Nowy Doblò oferuje zaprojektowane na nowo nadwozie i wnętrze wyrażające jego dynamikę i charakter poprzez jeszcze bardziej wyróżniające kształty i linie. Wzbogacono także zakres wyposażenia technologicznego o przyjazne dla użytkownika elementy, które czynią podróż nowym Doblò prawdziwą przyjemnością. Wśród najciekawszego wyposażenia wyróżnia się system multimedialny Uconnect z 5" kolorowym ekranem dotykowym, który na życzenie może zostać wyposażony we wbudowany system nawigacji oraz radio cyfrowe (DAB).

 

Nowy Doblò umożliwia korzystanie w pełni z życia tym, którzy lubią podróżowanie, ceniącym sobie dobre towarzystwo czy też tym, którzy pragną udać się na krótki wyjazd w wolnym czasie. Niezależnie od tego, jaką ma się pasję czy zadanie do wykonania, nowy Doblò oferuje ogromną modularność wewnętrznej przestrzeni, a zawsze mocnymi stronami tego modelu był wachlarz możliwości aranżacji wnętrza aż do siedmiu siedzeń, pokaźny 790-litrowy przedział bagażowy (największy w segmencie), mnóstwo schowków oraz dzielona tylna kanapa (60/40).

 

Ponadto, nowy Doblò to gwarancja najlepszego prowadzenia w porównaniu z konkurentami w swej kategorii, po części za sprawą tylnego niezależnego zawieszenia Bi-link, w które jest wyposażony, jako jedyny w swej kategorii oraz podwyższonego komfortu podróży dzięki jasnemu, przedziałowi pasażerskiemu oraz wydajnej klimatyzacji, które zapewniają doskonały komfort akustyczny i klimatyczny. To komfortowe i praktyczne „środowisko" może poszczycić się także najlepszym w swej kategorii wyposażeniem z zakresu bezpieczeństwa: w wersji standardowej przednie poduszki powietrzne i system ESP wyposażony w funkcję Hill Holder.

 

Nowy Doblò pobił także rekord, jeśli chodzi o gamę silników, która jest jedną z najszerszych oraz najbardziej wszechstronnych w tej kategorii i obejmuje siedem jednostek o mocy od 90 do 135 KM zasilanych benzyną, olejem napędowym lub metanem. Sprzedawany w 29 krajach na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, nowy Doblò oferuje trzy poziomy wyposażenia (Pop, Easy oraz Lounge), dwa warianty wysokości dachu, dwa rozstawy osi, jedenaście kolorów nadwozia (w tym nowy Szary Colosseo), pięć kolorów tapicerek, dwie konfiguracje siedzeń (wersja standardowa z pięcioma siedzeniami, na życzenie siedem siedzeń). Dodatkowo, Klient nowego Doblò może liczyć na bogatą gamę usług i akcesoriów przygotowanych we współpracy z Mopar®, a także na korzystne rozwiązania finansowe zaprojektowane przez FCA Bank.

 

Podobnie jak poprzednie jego generacje, nowy Doblò jest produkowany w fabryce Tofaş w Bursie, Turcja, cieszącej się renomą jednego z najlepszych zakładów motoryzacyjnych na świecie, o czym świadczyć może uzyskany Złoty Poziom World Class Manufacturing.

KONTAKT MIT UNS
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00