(71) 334 30 00

Jeep Renegade wybrany we Francji „4x4 roku 2015”.

19 czerwca 2015
Ta prestiżowa nagroda została przyznana przez jury złożone z czytelników i dziennikarzy „4x4 Magazine", lidera specjalizującego się w tematyce 4x4 we Francji.  Najbardziej doceniono Jeepa Renegade'a w wersji Trailhawk, która łączy w jednym produkcie najlepszą technologię off-roadową firmowaną przez Jeepa z najwyższej klasy motoryzacyjną innowacyjnością FCA. W 30 edycjach, zaszczytny tytuł przyznany przez „4x4 Magazine" przypadł 5 modelom Jeepa.

jeep renegate, samochody jeep wrocław

 

Jeep Renegade został wybrany samochodem „4x4 roku 2015 " przez jury składające się z czytelników i dziennikarzy specjalistycznego magazynu i lidera we Francji - „4x4 Magazine".
Ten prestiżowy tytuł jest potwierdzeniem zwycięskich cech kompaktowego SUV-u, który stał się w wielu krajach obszaru EMEA jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w segmencie. Nie po raz pierwszy zresztą model Jeep podbił serca ekspertów francuskiego magazynu. Na przestrzeni 30 edycji konkursu poprzedził go Cherokee TD w 1986 roku, Cherokee 4.0 L (1989), Grand Cherokee (1994) i Wrangler w 2008 roku.

 

Francuskie nagroda wzbogaci kolekcję nagród zdobytych przez Jeepa Renegade'a, takich jak na przykład tytuł „Nowość roku 2015" przyznany mu przez znany włoski magazyn motoryzacyjny Quattroruote oraz tytuł „Najlepszy SUV 2015 roku", którym został wyróżniony przez magazyn internetowy Coches.net, lidera hiszpańskiego rynku motoryzacyjnego.
A teraz jury „4x4 Magazine" doceniło niesamowite osiągi Renegade'a Trailhawk, wersję, która łączy w jednym produkcie najlepszą technologię off-roadową firmowaną przez Jeepa, z najwyższej klasy innowacyjnością motoryzacyjną FCA.
Renegade Trailhawk jest wyposażony w mocny silnik 2.0 Multijet o mocy 170 KM, dziewięciostopniową, automatyczną skrzynię biegów oraz napęd „Jeep Active Drive Low" z końcowym przełożeniem 20:1.

 

Produkowany we Włoszech w nowoczesnej fabryce w Melfi i sprzedawany w ponad 100 krajach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, nowy Jeep Renegade charakteryzuje się wzorcowymi w swej kategorii możliwościami jazdy w terenie, doskonałą dynamiką jazdy po asfalcie, ekskluzywną, dziewięciostopniową skrzynią biegów, dwoma układami napędowymi 4x4, jednostkami napędowymi o niskim spalaniu i szeroką paletą systemów bezpieczeństwa, w głównej mierze dzięki którym wraz z innowacyjną „architekturą 4x4 Small Wide", samochód ten zdobył 5 gwiazdek Euro NCAP.

KONTAKT MIT UNS
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00